Jak zawiązać krawat

Ten portal jest coś tam o stylu, nie? No no to trochę sobie poużywam. Weźmy dwa składniki: to, że oglądam „stare” filmy i wyciągam z nich „stare” motywy (tj. podniecam się czymś, czym tak dawno podniecali się wszyscy, że aż wpisanie w googla „Merovingian tie” powoduje wyświetlenie wyników dokładnie tego, czego oczekiwaliśmy) oraz motyw przewodni męskiego, nerdowego nołlajfu, czyli ”kultowy” film Matrix, a dokładnie Matrix Reloaded. Tu chciałbym zaznaczyć, że cudzysłowy są nieprzypadkowe i wiem, kiedy je wstawiać.

Otóż oglądam/powtarzam sobie ulubione kawałeczki owego Matrixa i widzę interesująco zawiązany krawat takiego pana-pawia nazywanego Merovingie. Prawie jakby półwindsor na lewo. Wpisuję w google Merovingian tie i dowiaduję się, że jest to Edeity Knot… i jak dla mnie to to wygląda jak ucieczka od aktualnej mody na śledzie dla tych, którzy ich nie posiadają. A przynajmniej byłby, gdyby nie fakt, że jednak wszystko to takie nołlajfowe, tj. wszystko już było i nie ma się czym podniecać. Ba, nawet już ktoś zdążył wstawić w internet filmik z instruktarzem, jak takie coś zawiązać.

Poza tym, zawsze czuję, że wyjście w czymś takim nawet na najbardziej wystylizowane miasto wymagałoby ode mnie wyjątkowo silnej osobowości.

VN:F [1.9.10_1130]
Ocena: 5.0/5 (7 głosów)
Jak zawiązać krawat, 5.0 out of 5 based on 7 ratings
nolife2

Informacje o nolife2

Jak się masz, nolife2? Wyloguj się...
Ten wpis został opublikowany w kategorii Nastrój się. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Jedna odpowiedź na „Jak zawiązać krawat

  1. marii pisze:

    co się dzieje u nolifów? czekam z niecierpliwością na wieści :)

Dodaj komentarz