Surfowanie z bonusami, czyli kobietamag.pl

Kobietamag.pl

Jeżeli uważasz, że surfowanie po sieci to nie tylko przyjemna zabawa, ale też znakomita okazja do poszukiwania inspiracji oraz polowania na okazje zakupowe, to z pewnością już trafiłaś na znakomity kobiecy magazyn online – kobietamag.pl.

Jeśli jednak jeszcze tego portalu nie odwiedziłaś, musisz jak najszybciej nadrobić zaległości. Nie znajdziesz na nim jednak rabatów ani kuponów na tańsze zakupy – artykuły biorące udział w aukcjach otrzymujesz za darmo. W jaki sposób? Wystarczy się zarejestrować, czytać codziennie ciekawe artykuły, komentować je lub przesłać coś od siebie. Z pewnością robisz to już od dawna na którymś z portali społecznościowych, nic zatem nie stoi na przeszkodzie, by zacząć brać udział w licytacjach i wygrywać nagrody.

Zasada jest bardzo prosta – za rejestrację na portalu otrzymujesz 100 punktów na dobry początek, a za każde logowanie kolejnych 10 punktów (naliczanych jednak tylko raz na dobę). Jeżeli opublikujesz na portalu swój artykuł, otrzymujesz 50 punktów, podobna nagroda czeka na Ciebie, jeżeli podzielisz się swoimi ulubionymi przepisami kulinarnymi i opatrzysz je własnoręcznie zrobionymi zdjęciami. A może masz talent fryzjerski lub znakomicie opanowałaś sztukę makijażu i chcesz podzielić się z innymi swoimi pomysłami? Możesz zrobić zdjęcia lub nakręcić film i wrzucić go na YouTube, a otrzymasz za to kolejne punkty.

Kobietamag.pl

Portal kobietamag.pl jest zatem miejscem łączącym zalety magazynu lifestyle’owego oraz portalu społecznościowego, a dodatkowo jest on zintegrowany z Facebookiem i Twitterem. Jest zatem idealnym miejscem na poszukiwanie inspiracji kulinarnych, modowych czy designerskich, a każde odwiedziny zwiększają szanse na otrzymanie atrakcyjnych prezentów. Gra jest warta świeczki, bo na aukcjach są wystawiane markowe kosmetyki, ubrania, torebki, perfumy, a nawet biżuteria. Dodatkowo można wziąć udział w loterii, w której losowana jest atrakcyjna nagroda główna (np. woda toaletowa), a za drugie lub trzecie miejsce można otrzymać extra punkty. A co najważniejsze – warto zaufać publikowanym w magazynie tekstom, bo czy istnieje lepsza rekomendacja dla diety, kreacji lub kosmetyku od pozytywnej opinii koleżanki?

VN:F [1.9.10_1130]
Ocena: 4.7/5 (3 głosów)
Surfowanie z bonusami, czyli kobietamag.pl, 4.7 out of 5 based on 3 ratings
Ten wpis został opublikowany w kategorii Nastrój się. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz