Naobcasach – czytaj, pisz, wygrywaj

Kto może lepiej doradzić kobiecie w tak ważnych sprawach jak zdrowie, uroda i styl życia? Tylko druga kobieta! To właśnie jest źródłem popularności portali internetowych skierowanych do nowoczesnych Polek. Artykuły redagowane dla kobiet przez inne kobiety – trudno o coś bardziej autentycznego i wiarygodnego. Dlatego inspirujących pomysłów z zakresu fryzur, stylizacji i manicure najlepiej szukać na takich portalach, jak Naobcasach.pl.


NaObcasach.pl

Strona Naobcasach.pl zawiera liczne porady i artykuły poświęcone najważniejszym sferom życia współczesnych Polek – modzie, figurze, ciąży i dziecku, zdrowiu, stylowi życia, kulinariom, sposobom spędzania wolnego czasu oraz domowi. Na portalu dowiemy się np. jak swoją pasję uczynić podstawą własnego biznesu, jak zaplanować długi weekend oraz jak zadbać o nieskazitelnie białe zęby. To nie wszystko – dzięki dobrym radom zamieszczanym na witrynie można świetnie obyć się bez pomocy mężczyzny przy montowaniu rolet lub zakupie paneli podłogowych. Wszystko dzięki temu, że teksty są przygotowywane przez te spośród czytelniczek, które pragną podzielić się własnym doświadczeniem.

NaObcasach.pl

Naobcasach.pl to również świetna baza przepisów kulinarnych – można tam znaleźć wszystko, od sosów do mięs po intrygujące drinki. Poza przepisami publikowane są na portalu kulinarne ciekawostki (np. dotyczące zdrowej i naturalnej żywności) i rekomendacje książek o gotowaniu. Kobiety ciężarne znajdą natomiast najlepsze porady dotyczące zdrowego odżywiania się podczas ciąży i w okresie karmienia piersią. Podobnie jak odpowiedzi na wszelakie wątpliwości związane z porodem, a także kalendarz ciąży, podzielony na miesiące, trymestry lub tygodnie.

Biorąc udział w licznych konkursach organizowanych na łamach portalu, można wygrać ciekawe książki, zarówno beletrystykę, jak i poradniki (konkursy z cyklu Literatura NaObcasach), dobre kosmetyki, a także wiele innych atrakcyjnych nagród. Zachęcamy do dołączenia do Klubu Na Obcasach poprzez rejestrację na forum i dzielenia się opinią, poradą, przepisem, artykułem lub zdjęciem z własnym pomysłem na stylizację, fryzurę czy manicure.

NaObcasach.pl

Portal Naobcasach.pl łączy przyjemne z pożytecznym – oferuje setki dobrych rad, przepisów i propozycji stylizacji, a jednocześnie motywuje czytelniczki do dzielenia się własnymi doświadczeniami poprzez publikację własnych artykułów lub dyskusję na bardzo rozbudowanym forum. A porozmawiać można na nim o wszystkim – od planowania dziecka po fakturowanie przy pomocy komputera. Na forum znajdziemy m.in. działy poświęcone ciąży, dziecku, zdrowiu i urodzie, poradom towarzyskim, kulinariom, zainteresowaniom, prawu i szukaniu pracy, a także wszelkim innym sprawom bliskim sercu kobiety. Czy trzeba więcej?

VN:F [1.9.10_1130]
Ocena: 0.0/5 (0 głosów)
Ten wpis został opublikowany w kategorii Nastrój się. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz