„Miasto Kobiet” świętuje dziesięciolecie wraz z Iloną Felicjańską!

Ilona Felicjańska

Już od 10 lat magazyn „Miasto Kobiet” promuje w Polsce dobry styl. Gdy debiutował w krakowskich kawiarenkach i salonach mody w 2004 roku, liczył tylko 20 stron. Dziś każde wydanie dwumiesięcznika przyjmuje formę ponad stustronicowego wydawnictwa, zachwycającego pięknymi zdjęciami, starannie przygotowanymi tekstami i stałą obecnością gwiazd polskiego życia kulturalnego. „Miasto Kobiet” nie jest już tylko krakowskim fenomenem – od 2011 roku gości w modnych punktach Warszawy, a od niedawna magazyn można znaleźć w salonach Empiku. Jego cyfrowe wydanie, portal miastokobiet.pl, jest jednym z najchętniej odwiedzanych miejsc w polskim Internecie.

Sukces „Miasta Kobiet” wynika nie tylko z obecności we wszystkich najważniejszych butikach, salonach urody oraz kawiarniach Krakowa i Warszawy. Popularność magazynu w całym kraju oraz w sieci jest efektem najwyższej dbałości o jakość publikowanych materiałów. Na łamach „Miasta Kobiet” gościli już najpopularniejsi polscy celebryci. Jednak najważniejszymi bohaterkami magazynu są aktywne kobiety, zmieniające świat na lepsze – psycholożki, stylistki, kobiety sukcesu. Ich historie znajdziemy w obu wersjach magazynu – zarówno cyfrowej, jak i papierowej – podobnie jak wartościowe porady z różnych dziedzin: zdrowia i urody, psychologii, stylu życia. Z „Miasta Kobiet” dowiemy się również o najważniejszych zjawiskach w kulturze i trendach w turystyce.

miastokobiet

„Miasto Kobiet” to również prężnie działająca społeczność, dzieląca się swoimi doświadczeniami na łamach czasopisma oraz poprzez portale społecznościowe. 10 lat istnienia magazynu zaowocowało sporym gronem stałych czytelniczek, które nie tylko regularnie odwiedzają stronę miastokobiet.pl, ale też biorą udział w ciekawych inicjatywach – w Szafobraniu (cyklicznie organizowanym w Krakowie swapie) oraz Srebrnych Lustrach – plebiscycie na najlepsze gabinety kosmetyczne. Ponadto „Miasto Kobiet” organizuje konkursy, w których można wygrać m.in. zaproszenia do modnych restauracji.

Dlatego też 10. urodziny magazynu obchodzone są bardzo hucznie. W październiku odbędzie się uroczysta gala, a już teraz dostępna jest limitowana linia kosmetyków ekskluzywnej marki Être Belle, stworzona specjalnie dla „Miasta Kobiet”. Twarzą tej kampanii została znana modelka – Ilona Felicjańska. Trudno o kobietę bardziej pasującą do wizerunku „Miasta Kobiet” – pełnego szyku, ale też bliskiego życia.

VN:F [1.9.10_1130]
Ocena: 0.0/5 (0 głosów)
Ten wpis został opublikowany w kategorii Styl. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz