O nas

Style Miasta - miejskie inspiracje

Zajmuje nas kultura miejska i szeroko pojęty styl życia. W dziale Kulturalnie monitorujemy życie miasta - wystawy, koncerty, spektakle, festiwale… wszystko to znajdziecie w naszym szczegółowym kalendarium. W dziale Style śledzimy modowe i makijażowe trendy, wyłapujemy sylwetki młodych projektantów. W Smakach prezentujemy kuchnie świata, przepisy łatwe i tanie a także ekstrawaganckie i wyrafinowane. W Ładnych rzeczach piszemy o tym co ładne na zewnątrz i wewnątrz, a w Nastrój się proponujemy relaks dla duszy i ciała.

Testujemy smaki życia i Was zachęcamy do tego samego. Zapraszamy do współtworzenia z nami portalu i do zakładania blogów. Jeżeli potraficie wychwytywać nowe zjawiska i inspirująco o tym pisać - czekamy właśnie na Was. 

Wydawcą portalu Style Miasta jest Krakowska Grupa Multimedialna. 

KGM tworzy i rozwija zarówno media tradycyjne jak i elektroniczne koncentrując się na dwóch obszarach aktywności: nieruchomościach i stylu życia. Grupa swoje działania wydawnicze prowadzi poprzez firmy celowe skupione pod wspólnym logo KGM. 

Miesięcznik Małopolski Przegląd Nieruchomości jest dziś na rynku niekwestionowanym liderem wśród branżowych gazet redakcyjnych. Rozwijamy intensywnie portale o tej tematyce: kgm.pl (Krajowa Giełda Mieszkań) oraz gotowedoodbioru.pl - portal dla tych, którzy chcą kupić gotowe mieszkanie lub dom. 

Osobna firma z grupy rozwija media z szeroko rozumianego stylu życia. Naszym magazynem flagowym jest dwumiesięcznik Trendy - Moda i Styl Życia.

Dbamy o standardy dziennikarskie. Założona przez nas Fundacja KGM Progress jest organizatorem corocznej edycji Nagrody Dziennikarza Małopolski.

Uroczystej gali towarzyszy zawsze aukcja charytatywna z której całkowity dochód przeznaczamy na wspieranie Dziennego Ośrodka Adaptacyjnego na Kazimierzu.