Kulturalnie

Butik LOUVE odsłonił tajemnice piękna

Friday, 02.12.2011 10:42 | 
Fotorelacje |  Piękno |  Nastrój się
Pod koniec listopada w ekskluzywnym Butiku LOUVE w krakowskim Pasażu 13, odbył się wyjątkowy wieczór, podczas którego kobiety poznały tajniki piękna i odkryły siebie na nowo. Całe wydarzenie odzwierciedlało styl miejsca, łącząc w sobie szyk, luksus i kameralną atmosferę.
Trwa wysyłanie Twojej oceny...
Bądź pierwszym który oceni ten artykuł!

Mimo iż Butik LOUVE jest miejscem zarezerwowanym wyłącznie dla kobiet, na ten niezapomniany listopadowy wieczór przybyli również panowie, wspierający swoje kobiety podczas przemian. Było warto, ponieważ modelki, które zaprezentowały się w najnowszej kolekcji Roberto Cavalli oraz butach United Nude wywarły na wszystkich niesamowite wrażenie. Jednak nie byłoby kompletne bez podkreślających piękno fryzur, o które zadbała uznana w światowych kręgach stylistka Małgorzata Babicz oraz bez biżuterii marki PANDORA, która dodała smaku stylizacji.

Każda z kobiet miała okazję poddać się metamorfozie oraz uzyskać modowe i kosmetyczne porady. Stylistki pokazywały jak dobrać strój do sylwetki i typu urody tak, by odpowiednio wydobyć kobiecość.

Więcej informacji >> www.facebook.com/butik.Louve

Wasze opinie 

Komentarze

Jeszcze nikt nie komentował‚ tego tekstu.