Kulturalnie

Hip-hopowy hit kinowy w Cinema City

Tuesday, 18.09.2012 15:57 |  Autor: MŁ | 
Film |  Kulturalnie |  Kino-teatr
Ruszyła już przedsprzedaż biletów na jedną z najbardziej oczekiwanych premier kinowych 2012 roku – „Jesteś Bogiem”. Na ekrany kin Cinema City w całej Polsce film trafi już 21 września.
Jesteś bogiem, reż. Leszek Dawid, scen. Maciej Pisuk, zdj. Radosław Ładczuk, mont. Jarosław Kamiński, prod. Studio Filmowe Kadr, Polska, 2012
Jesteś bogiem, reż. Leszek Dawid, scen. Maciej Pisuk, zdj. Radosław Ładczuk, mont. Jarosław Kamiński, prod. Studio Filmowe Kadr, Polska, 2012
start / koniec: 09/21/12
Trwa wysyłanie Twojej oceny...
Ocena: 5.0 z 5. 1 ocen.

Jesteś Bogiem opowiada historię legendarnej grupy hip-hopowej Paktofonika, której nazwa oznacza „pakt zawiązany przy brzmieniu głośnika”. Z rolami trzech głównych bohaterów, czyli Magika, Rahima i Fokusa zmierzyli się Marcin Kowalczyk, Dawid Ogrodnik i Tomasz Schuchardt. Ile może kosztować miłość do muzyki, walka o wolność i niezależność w zmieniającej się rzeczywistości? Warto się tego dowiedzieć podczas premiery filmu uznanego za głos młodego pokolenia Polaków.

Kino ma ogromną siłę zwracania uwagi na ważne sprawy. A w tym przypadku ważną sprawą jest istnienie zespołu i to, co miał do zaoferowania. Myślę, że znajdzie się wiele osób, które nie znając Paktofoniki wcześniej, sięgną po płyty po obejrzeniu filmu. I dobrze, bo warto- stwierdza Leszek Dawid, reżyser Jesteś Bogiem.

Premiera filmu: 21 września

Przedsprzedaż biletów: od 14 września

Gdzie: Cinema City w całej Polsce

Wasze opinie 

Komentarze

Jeszcze nikt nie komentował‚ tego tekstu.