Kulturalnie

Kinowe antidotum na jesienną chandrę

Friday, 28.09.2012 13:12 |  Autor: MŁ | 
Film |  Kulturalnie |  Kino-teatr
Cinema City Galeria Kazimierz oraz Cinema City Bonarka przygotowały kolejny wieczór filmowy specjalnie z myślą o Paniach. Tym razem na ekranach zagości „Take This Waltz”.
"Take This Waltz", reż. Sarah Polley, 2011
"Take This Waltz", reż. Sarah Polley, 2011
Data: 10/04/12
start: 19:30
Trwa wysyłanie Twojej oceny...
Bądź pierwszym który oceni ten artykuł!

Październikowe Ladies Night to doskonała propozycja dla Pań, którym doskwiera jesienna chandra. Niebanalna opowieść o miłości, rozgrywająca się w upalnym, tętniącym życiem i niezwykłą energią Toronto, pozwoli zapomnieć o jesiennej szarości i powrócić do pulsującego kolorami lata. Take This Waltz przedstawia historię Margot (Michelle Williams) – szczęśliwej żony Lou (Seth Rogen), która zaczyna odczuwać rutynę w związku. Poznanie Daniela (Luke Kirby) budzi w niej nowe, gorące uczucia. Jak potoczą się losy bohaterów – dowiemy się tego już 4 października.

Jak zawsze Ladies Night zapewnia moc atrakcji związanych nie tylko z filmem. W trakcie wieczoru wizażystki zaprezentują nowe trendy w makijażu, kosmetyczki doradzą jak zadbać o skórę po lecie, a instruktorzy z Klubu Fitness Pure oraz szkoły tańca PrimaDance zapewnią odpowiednią dawkę ruchu, który dzięki endorfinom wprawi wszystkie uczestniczki wydarzenia w wyśmienity nastrój.

Październikowa odsłona Ladies Night w Cinema City będzie poświęcona sposobom na zatrzymanie letnich wspomnień. Gorący, pogodny i kolorowy film - „Take This Waltz” - ze zjawiskową Michelle Williams z pewnością wprawi wszystkie Panie w dobry nastrój. To jednak nie koniec przyjemności - z pomocą naszych specjalistów podpowiemy, jak sprawić, by lato trwało jak najdłużej - zapowiada Iwona Kuźnik, dyrektor marketingu i PR Cinema City Poland.

Kolejna odsłona Ladies Night rozpocznie się 4 października o godzinie 19.30 w Cinema City Galeria Kazimierz oraz Cinema City Bonarka.

Wasze opinie 

Komentarze

Jeszcze nikt nie komentował‚ tego tekstu.