Kulturalnie

Konkurs „BLOGFASHION”

Tuesday, 29.05.2012 08:56 |  Autor: Informacja prasowa | 
Z innej beczki |  Kulturalnie |  Konkursy
To wyjątkowa okazja, aby każda zainteresowana modą osoba mogła zaprezentować swój styl i zawalczyć o szereg atrakcyjnych nagród. Wśród nich jest zaproszenie na krakowski pokaz Macieja Zienia!
start 05/21/12
koniec 06/11/12
Trwa wysyłanie Twojej oceny...
Ocena: 5.0 z 5. 1 ocen.

Ruszył wielki konkurs „blogfashion”, organizowany przez grupę ONET i witrynę blog.pl, na najciekawszą stylizację casual, klasyczną i wieczorową. W jury zasiądą: duet projektantek Zemełka&Pirowska oraz 3 popularne blogerki Alice Point, Fashionelka oraz Areta Szpura. Dla finalistek przygotowano nagrody rzeczowe oraz zaproszenia na Platinium Fashion Show, podczas którego swoją najnowszą kolekcję zaprezentuje Maciej Zień!

Konkurs trwa od 21.05 do 11.06 i jest podzielony na 3 etapy: 1 tydzień – stylizacja casual, 2 tydzień – stylizacja klasyczna, 3 tydzień – stylizacja wieczorowa.

Kreacja uczestnika powinna zostać sfotografowana i zamieszczona na swoim blogu wraz z notką i opisem poszczególnych części stroju. Mile widziany jest również krótki opis stylizacji, których, jak warto zaznaczyć, uczestnik może zaprezentować dobrowolną ilość. W każdym z etapów tygodniowych zostanie wyróżnionych 12 kreacji, mających szansę na zdobycie jednej z nagród głównych tj. kreacji od duetu Zemełka&Pirowska, sesji zdjęciowej realizowanej przez Digart.pl oraz zaproszeń na Platinium Fashion Show, podczas którego swoją najnowszą kolekcję zaprezentuje Maciej Zień, Zemełka&Pirowska i Jacob Haber.

Jury:

Agata Zemełka i Anna Pirowska ( www.zemelkapirowska.com)  
Eliza Wydrych, autorka bloga (www.fashionelka.pl)
Alicja Zielasko, autorka bloga (www.alicepoint.blogspot.pl)    
Areta Szpura, autorka bloga (www.aretaszpura.com) 

1 2  

Wasze opinie 

Komentarze

Jeszcze nikt nie komentował‚ tego tekstu.