Kulturalnie

Moda, media i kryształy

Tuesday, 22.05.2012 14:54 |  Autor: JK | 
Fotorelacje |  Z innej beczki |  Kulturalnie
Pokaz mody w wykonaniu dziennikarzy, staropolskie udźce w płatkach złota i zabawa do rana - tak wyglądał IX Bal Dziennikarzy.
Trwa wysyłanie Twojej oceny...
Ocena: 5.0 z 5. 9 ocen.

W trakcie uroczystej Gali Nagrody Dziennikarzy w Muzeum Sztuki i Techniki Japońskiej Manggha nagrodę Grand Prix otrzymał Michał Olszewski z Tygodnika Powszechnego. Osobowością Medialną Roku została Agnieszka Radwańska. 

Laureaci otrzymali prawie kilogramowe statuetki z pełnego kryształu. 

Zaraz po Gali na tarasie Mangghi rozłożyli się kucharze przygotowując sushi i rosół z Dukatami. Przy dźwiękach dzwonów wprowadzono na stoły płonące prosiaki pieczone w płatkach złota przygotowane przez restaurację Pod Aniołami. Przebojem wieczoru był pokaz mody w wykonaniu dziennikarzy. Strojów użyczyli im młodzi projektanci: Joanna Hawrot, Wojtek Haratyk i marka Polygon. 

W trakcie balu na licytacji zebrano ponad 9 tysięcy złotych, które kapituła i Fundacja KGM Progress zdecydowały się przeznaczyć na program stypendialny dla dzieci z dziennego ośrodka pomocy na Kazimierzu. Hitem licytacji okazała się grafika Krzysztofa Skórczewskiego podarowana przez Marszałka Małopolski Marka Sowę, którą sprzedano za prawie 3 tysiące złotych.

Producentem Gali była Krakowska Grupa Multimedialna (KGM) wydawca miedzy innymi magazynu Trendy oraz naszego portalu.

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z tego wydarzenia 

Zdjęcia: Patryk Olczyk/All Inclusive Agency

Pełna lista nagrodzonych i sponsorzy:

http://www.nagrodadziennikarzy.pl

Wasze opinie 

Komentarze

Jeszcze nikt nie komentował‚ tego tekstu.