Kulturalnie

Wiosenna odsłona Targów Rzeczy Fajnych

Tuesday, 22.04.2014 00:00 | 
Design |  Kulturalnie |  Design
26 kwietnia odbędzie się piąta, wiosenna edycja Targów Rzeczy Fajnych na Plac Nowy na krakowskim Kazimierzu. Zapraszamy!
start 04/26/14
koniec 04/27/14
Trwa wysyłanie Twojej oceny...
Ocena: 5.0 z 5. 1 ocen.

Tym razem organizatorki utworzyły comiesięczny cykl o charakterze tematycznym. Najbliższa, kwietniowa edycja będzie dotyczyć ekologii, dizajnu przyjaznego przyrodzie i slow foodu, a także produktów regionalnych.
TRF wspiera projekt www.licznazielen.pl zatem w czasie Targów mogą podejść do nas ankieterzy, zaprzyjaźnieni z organizatorkami, którzy działają w słusznej i potrzebej sprawie.
Licz na zieleń to projekt, który oddaje głos mieszkańcom i umożliwia wykorzystanie ich wiedzy do lepszego zarządzania zielenią w miastach.Każda wypełniona ankieta to ważna informacja na temat ulubionych i istotnych, ale także brakujących czy zaniedbanych elementów miejskiej przyrody. Zebrane dane zostaną przekazane - w formie map i analiz - administracji lokalnej poszczególnych miast oraz udostępnione na stronach Fundacji Sendzimira.

Targi Rzeczy Fajnych pojawiac będą sie teraz z comiesięcznym cyklem o charakterze tematycznym. Kolejna edycja odbędzie się 17 maja i zobaczymy na niej fajne (i ładne) rzeczy związane z szeroko pojetą modą, akcesoriami i bizuterią. W kolejnej edycji 21 czerwca organizatorzy zaproszą wystawców związanych z wyposazeniem wnętrz, mablami i oświetleniem
Kolejne terminy i tematy to:
26 lipca: sport/ czas wolny/ pasje wszelakie
6 września: dizajn dziecięcy
4 października: edycja ogólna, wieńcząca sezon letni

StyleMiasta.pl jest patronem medialnym wydarzenia.

Wasze opinie 

Komentarze

Jeszcze nikt nie komentował‚ tego tekstu.