Kulturalnie

Styl nowojorskich ulic podczas NYFW 2014

Saturday, 22.02.2014 23:35 | 
Trendy |  Styl |  Moda
Niedawno skończyło się nowojorskie święto mody – New York Fashion Week 2014. O tym mieście mówi się, że jest stolicą świata, a to, co święci triumfy w Nowym Jorku staje się modne na całym globie. Dlatego podczas tego wyjątkowego tygodnia ważne jest nie tylko to, co pojawia się na wybiegach, ale także to, co pojawia się na ulicach.
Trwa wysyłanie Twojej oceny...
Bądź pierwszym który oceni ten artykuł!

Nowy Jork jest miejscem, gdzie powstają trendy. Obserwując tegoroczne stylizacje możemy być pewni, że modowy sukces w najbliższym czasie będzie opierał się na prostocie, elegancji i wygodzie. Nowy Jork był zawsze uważany za dużo „sztywniejszy” od londyńskiej nonszalancji. NYFW pokazał jednak, że tamtejsza moda również zaczyna się zmieniać w kierunku luzu i prostoty. Stonowane barwy – szarości, biele, beże i czerń są zestawione ze sobą w wielowarstwowych stylizacjach. Szpilki zostały zastąpione wygodnymi masywnymi butami, a jeżeli wybieramy obcas, to tylko stabilny słupek.
Styl nowojorskich ulic jest o wiele bardziej przystępny niż kiedyś. Zainspiruj się wybranymi stylizacjami i przekonaj się, że sama możesz podobnie wyglądać.

Wasze opinie 

Komentarze

Jeszcze nikt nie komentował‚ tego tekstu.