Ładne rzeczy

Duży, większy, TW Steel

Sunday, 05.02.2012 00:00 |  Autor: MP | 
Gadżety |  Ładne rzeczy
Czyli o innowacyjnych i eleganckich zegarkach słów kilka.
Zegarki TW Steel
Zegarki TW Steel
Zegarki TW Steel
Zegarki TW Steel
Zegarki TW Steel
Zegarki TW Steel
Zegarki TW Steel
Zegarki TW Steel
Zegarki TW Steel
Zegarki TW Steel
Trwa wysyłanie Twojej oceny...
Bądź pierwszym który oceni ten artykuł!

Zegarków firmy TW Steel nie sposób pomylić z modelami innych marek: mają bardzo duże koperty, ze średnicą dochodzącą nawet do 50 mm i charakterystyczną, masywną osłonę koronki, która nadaje im niebanalnego charakteru. Jednak w tym przypadku wielkość modeli jest czymś więcej niż tylko wyróżnikiem. To istotna część tożsamości marki.

Kiedy TW Steel rozpoczynała działalność w Holandii, na jej czele stał niewiele ponad 20-letni chłopak. Nowe spojrzenie na zegarmistrzowski rynek szybko przyniosło sukces i dziś 28-letni Jordy Cobelens zarządza jedną z najbardziej oryginalnych i innowacyjnych marek, jakie w ostatnich latach weszły na rynek.

W 2005 r. zaprezentowana została niewielka kolekcja, składająca się z czterech modeli. Jak się szybko okazało, „zegarek ze stali” był zupełnie nową, stylistyczną propozycją, która wniosła świeży powiew do branży. Nic więc dziwnego, że w roku 2010 na rynku pojawiły się już 124 różne modele TW Steel. Aktualna oferta TW Steel obejmuje osiem linii zegarków. Poza tym, biorąc pod uwagę, że kwestia stylu jest sprawą bardzo indywidualną, TW Steel oferuje szeroki wybór pasków, dostępnych w wielu kolorach i wykonanych nie tylko ze skóry, ale także z gumy.

Istotną cechą wszystkich modeli zegarków z logo TW Steel jest zastosowanie wysokiej jakości stali nierdzewnej, która opcjonalnie pokrywana jest złotą powłoką PVD, galwanizowaną warstwą różowego złota lub czarną powłoką PVD. Zegarki TW Steel mają mechanizmy Miyota, firmy reprezentującej najbardziej zaawansowaną technologię japońską.

Cel firmy TW Steel, polegający na wyprodukowaniu zegarka kojarzącego się z luksusem, stylem i jakością, ale dostępnego po przystępnej cenie został osiągnięty.

Wasze opinie 

Komentarze

Jeszcze nikt nie komentował‚ tego tekstu.