Ładne rzeczy

Henryk Sawka dla kolekcjonerów

Friday, 22.06.2012 16:18 |  Autor: materiały prasowe | 
Gadżety |  Ładne rzeczy
Wielka gratka dla fanów talentu Henryka Sawki! Quo Vadis Polonia wprowadza na rynek serię eleganckich notatników sygnowanych myślami i ilustracjami uznanego polskiego satyryka.
www.quovadis.com.pl
www.quovadis.com.pl
www.quovadis.com.pl
Trwa wysyłanie Twojej oceny...
Bądź pierwszym który oceni ten artykuł!

Henryk Sawka to jeden z najbardziej rozpoznawalnych polskich rysowników. Jego ilustracje publikowane są w najbardziej poczytnych gazetach i czasopismach w Polsce. Dzięki talentowi łączącemu zdolności rysownicze z umiejętnością uchwycenia istoty rzeczy w lakonicznej, zabawnej myśli, Henryk Sawka zgromadził sporą rzeszę fanów. Satyryk wielokrotnie zdobywał nagrody za działalność artystyczną.

Nowa kolekcja to 10 notatników z unikatowymi myślami Henryka Sawki, zaprojektowana przez znanego rysownika specjalnie dla Quo Vadis Polonia. Każdy z eleganckich notesów został opatrzony inną myślą i karykaturalnym rysunkiem. „Religia jest jak dieta - każdy liczy na cud” czy „Uczymy się na błędach, żeby popełniać jeszcze większe” to tylko niektóre z 10 humorystycznych haseł Henryka Sawki, które wywołują uśmiech na twarzy i łatwo zapadają w pamięć. Stanowią także o kolekcjonerskiej wartości nowej serii notatników Quo Vadis.

Notatniki zostały wykonane z najwyższej jakości papieru oprawionego w syntetyczną, wytrzymałą oprawę o delikatnej, imitującej skórę fakturze. Posiadają elastyczne zapięcie, zakładkę i zaokrąglone narożniki. Idealnie nadają się do utrwalania na kartkach papieru najcenniejszych momentów w życiu.

Produkty QUO VADIS są dostępne w salonach EMPiK na terenie całego kraju oraz w sklepie internetowym na stronie www.quovadis.com.pl

Wasze opinie 

Komentarze

Jeszcze nikt nie komentował‚ tego tekstu.