Ładne rzeczy

Inspiracje: skrzydlata ekspresówka

Monday, 06.05.2013 09:32 |  Autor: MP | 
Gadżety |  Ładne rzeczy
To prawda, że herbata ekspresowa w torebkach jest gorsza jakościowo od tej sypanej. Ma jednak jedną, wielką zaletę - jest nieporównywalnie bardziej wygodna w użyciu. Dlatego większość z nas wybiera właśnie ją. A jak sprawić, by oprócz wygody była również ozdobą filiżanki?
Torebka herbaty z motylem, proj. Yena Lee
Torebka herbaty z motylem, proj. Yena Lee
Torebka herbaty z motylem, proj. Yena Lee
Torebka herbaty z motylem, proj. Yena Lee
Torebka herbaty z motylem, proj. Yena Lee
Trwa wysyłanie Twojej oceny...
Ocena: 5.0 z 5. 4 ocen.

W dzisiejszych czasach dobry design na co dzień liczy się jak nigdy wcześniej. Ludzie chcą korzystać z przedmiotów funkcjonalnych i pięknych, które spełnią ich wymagania estetyczne. Ta rosnąca świadomość wpływa pozytywnie na nasze życie i przestrzeń, w której przebywamy.

Wśród "małych, pięknych i użytecznych", które ozdabiają dom można znaleźć takie przedmioty, jak solniczka z pieprzniczką, podstawki pod kubki, zegary ścienne, poduszki, stojaki na biżuterię... Wszystkie o niebanalnych formach, wykonane z nieoczywistych materiałów i w zaskakujących kolorach.

Design może wkraść się w niemal każdy przedmiot i całkowicie go odmienić. Zwyczajna "ekspresówka" w ozdobnej formie? To możliwe. Dowodem jest projekt Yeny Lee - torebka herbaty ekspresowej z pięknym, żółtym motylem jako zawieszką. Motyla wykonano z odpowiednio usztywnionego materiału, który może stabilnie "usiąść" na brzegu filiżanki lub kubka.

Projekt Yeny Lee to kwintesencja praktycznego designu - prostota pomysłu i imponujący efekt końcowy, który wywoła uśmiech na każdej twarzy.

Wasze opinie 

Komentarze

Jeszcze nikt nie komentował‚ tego tekstu.