Nastrój się

Dzień z życia Bobbi Brown

Sunday, 08.09.2013 09:00 | 
Piękno |  Psyche |  Nastrój się
Jak wygląda typowy dzień założycielki jednej z najbardziej rozpoznawalnych marek kosmetyków kolorowych na świecie? Sprawdźcie!
Bobbi Brown, fot. mat. prasowe
Bobbi Brown, fot. mat. prasowe
Bobbi Brown, fot. mat. prasowe
Bobbi Brown, fot. mat. prasowe
Bobbi Brown, fot. mat. prasowe
Trwa wysyłanie Twojej oceny...
Bądź pierwszym który oceni ten artykuł!

7.00

Często budzę się, gdy mój mąż wstaje na poranną partyjkę tenisa. Wypuszczam psy na podwórko i sącząc espresso przygotowuję najmłodszemu synowi śniadanie (dwaj starsi synowie wyjechali na studia).

8.00

Po wyjściu syna do szkoły spędzamy z mężem trochę czasu tylko we dwoje, po czym zaczynam realizację zajęć zaplanowanych na dany dzień. Gdy tylko mam chwilę uprawiam jogę, spinning lub biegam. Poranne ćwiczenia poprawiają moje samopoczucie i dodają mi energii. Potem wskakuję pod prysznic i ubieram się do pracy. Ponieważ preferuję luźny styl, zakładam przeważnie ciemne jeansy, T-shirt i trampki albo moje ukochane mokasyny od Prady, które noszę od niemal 25 lat. Wiążę włosy w kucyk i maluję się. Lubię prosty makijaż, którego wykonanie nie trwa dłużej niż 5 minut. Po nałożeniu na twarz produktów nawilżających, przechodzę do głównych punktów programu: korektora, eyelinera w żelu, czarnej maskary, różu i błyszczyka do ust. Nigdy nie zapominam też o perfumach. Uwielbiam zapach sygnowany moim imieniem - Bobbi’s Party, który emanuje kobiecością i sprawia, że czuję się elegancka od chwili, w której się nim spryskam.

10.00

W drodze do pracy usiłuję załatwić jak najwięcej – udzielam wywiadów, rozmawiam przez telefon lub zajmuję się pracą papierkową. Po przyjeździe do biura przechodzę do zaplanowanych na dany dzień czynności i przygotowuję się na czekające mnie wyzwania.

1 2 3  

Wasze opinie 

Komentarze

Jeszcze nikt nie komentował‚ tego tekstu.