Nastrój się

Wielki finał METAMORFOZY.COM Matki i Córki - Historia Piękna

Friday, 18.10.2013 22:31 | 
Aktywnie |  Piękno |  Psyche
Program Metamorfozy.com Matki i Córki – Historia Piękna, organizowany przez Consensus med Instytut Piękna dr Jasiewicz powoli zbliża się do finału.
Trwa wysyłanie Twojej oceny...
Ocena: 5.0 z 5. 4 ocen.

Uczestniczki programu w ciągu czterech miesięcy przeszły spektakularne metamorfozy. Nie tylko wypiękniały, ale zyskały także pewność siebie i odwagę, żeby realizować marzenia. A wszystko to, dzięki programowi, którego głównym celem jest uświadomienie kobietom, ze poprawa wyglądu, zdrowia, samooceny oraz jakości życia jest w zasięgu każdej z nas. Podczas trwania Metamorfoz sześć par matek i córek miało okazję do spotkań i poświęcania czasu sobie nawzajem. Każda z nich mogła spojrzeć na swoja kobiecość z zupełnie nowej perspektywy. Bogaty program Metamorfozy zapewnił uczestniczkom nie tylko zabiegi medycyny estetycznej, ale także konsultacje ze stylista, trenerami fitness, stomatologiem i warsztaty psychologiczne.
Kilka miesięcy temu szukałyśmy kobiet, które razem z nami przejdą metamorfozy i odmienią swoje życie.
Wybrałyśmy Matki i Córki, które miały odwagę szczerze powiedzieć, co w sobie kochają (i chciałyby zachować na zawsze), a z czym chciałyby się pożegnać.
Razem napisałyśmy nową Historię Piękna
.
Efekty będziemy mogli podziwiać podczas wielkiego finału już 21 października na Gali METAMORFOZY.COM w Hotelu Stary.

Wasze opinie 

Komentarze

Jeszcze nikt nie komentował‚ tego tekstu.