Styl

Lee® Stretch Deluxe - spodnie idealne

Thursday, 22.03.2012 00:00 |  Autor: MP | 
Trendy |  Styl
Marka Lee, słynąca z ubrań najwyższej jakości, oferuje swoim klientkom innowacyjne rozwiązanie - dżinsy idealne, które dopasowują się do sylwetki i kryją jej mankamenty.
Fot. mat. prasowe
Fot. mat. prasowe
Fot. mat. prasowe
Fot. mat. prasowe
Fot. mat. prasowe
Fot. mat. prasowe
Fot. mat. prasowe
Fot. mat. prasowe
Fot. mat. prasowe
Fot. mat. prasowe
Trwa wysyłanie Twojej oceny...
Ocena: 1.0 z 5. 2 ocen.

Zawsze marzyłaś o spodniach, na które można liczyć w każdej sytuacji, w których będziesz czuła się sexy, a jednocześnie komfortowo? Czy Tobie też zdarzyło się spędzić w sklepie wiele godzin, przymierzając kilkanaście par jeansów, aby przekonać się, że żadne z nich nie leżą idealnie? Z radością informujemy, że istnieją dżinsy, w których Twoja pupa będzie wyglądała rewelacyjnie, bez względu na to, jaką masz sylwetkę i rozmiar.

Marka Lee®, kojarzona z odzieżą dżinsową, w odsłonie wiosna/lato 2012 wprowadza nowatorskie rozwiązanie, nie tylko zgodne z potrzebami modowymi, ale przede wszystkim zgodne z kobiecą sylwetką. Lee® Stretch Deluxe to kolekcja spodni, które idealnie ukrywają mankamenty figury. Skierowana jest do młodych kobiet, pełnych energii i świeżości, będących w ciągłym ruchu i aktywnie spędzających dzień.

Wykreowana przez markę Lee® formuła Stretch Deluxe gwarantuje komfort ruchów. Dzięki perfekcyjnemu dopracowaniu fasonów i wykończeń powstały dżinsy, które podkreślą Twoje naturalne kształty, otulają ciało i sprawią, że pupa wygląda fantastycznie. Wszystkie detale zostały dobrane w taki sposób, aby nogi wydawały się dłuższe, a sylwetka zgrabniejsza. Przednie kieszonki są umieszczone znacznie wyżej i są mniej podkrojone, co optycznie wydłuża i wysmukla nogi. Szwy boczne przesunięto lekko do przodu, dzięki czemu biodra i uda wydają się szczuplejsze. Umiejscowienie tylnich kieszeni podkreśla pupę, dzięki czemu wygląda ona bardzo zgrabnie.

1 2  

Wasze opinie 

Komentarze

Jeszcze nikt nie komentował‚ tego tekstu.