Styl

Madonna projektuje

Thursday, 19.07.2012 11:54 |  Autor: Gabriela Sacha | 
Trendy |  Styl
Już tej jesieni w wybranych sklepach na całym świecie znajdziemy autorską kolekcję butów królowej popu.
Trwa wysyłanie Twojej oceny...
Ocena: 5.0 z 5. 1 ocen.

Cały czas koncertuje, tworzy nowe klipy i pracuje nad płytą MDNA, mimo to zdołała jeszcze stworzyć autorską kolekcję butów. Madonna (bo o niej mowa) z całą pewnością nie należy do ludzi leniwych, czy zmęczonych pracą. Jej firma odzieżowa, Material Girl, którą Madge prowadzi razem ze swoją córką, nawiązała porozumienie z marką Aldo, która wyprodukuje buty zaprojektowane przez królową popu. Warto wspomnieć, że Aldo nigdy jeszcze nie zgodziło się na taką współpracę, ale w końcu czego nie robi się dla Madonny!?

„Po pierwsze poprosiłam ją, żeby przypomniała sobie wszystkie buty, które nosiła przez lata. Wybrałyśmy te, bez których nie możemy żyć. To właśnie te modele były naszą inspiracją” - mówi Arianne Phillips, konsultantka kreatywna, jak i wieloletnia stylistka piosenkarki.

Kolekcja „Truth or Dare” (ang. prawda czy wyzwanie) składa się z 60 par butów, od płaskich balerinek, po wysokie szpilki. Ceny mieszczą się w przedziale od 89 do 349 dolarów, a sama kolekcja skierowana jest do kobiet między 27, a 50 rokiem życia.

Kolekcja będzie dostępna w sklepach Nordstrom, ASOS, Macy’s i Selfridge’s. Teraz czekamy na mającą się wkrótce pojawić kampanię reklamową...

Wasze opinie 

Komentarze

Jeszcze nikt nie komentował‚ tego tekstu.