Styl

MYS, czyli buty hand made z charakterem

Friday, 06.07.2012 09:00 |  Autor: Inf. prasowa | 
Trendy |  Styl
Marka MYS wprowadza na rynek nową jakość personalizacji butów. MYS to w pełni konfigurowalne, ręcznie robione buty z wymienną biżuterią. Każda para jest indywidualnie przygotowywana pod Klienta, a zastosowane technologie są gwarancją unikatowego wyglądu oraz wyjątkowej wygody.
MYS, fot. mat. prasowe
MYS, fot. mat. prasowe
MYS, fot. mat. prasowe
MYS, fot. mat. prasowe
MYS, fot. mat. prasowe
MYS, fot. mat. prasowe
MYS, fot. mat. prasowe
MYS, fot. mat. prasowe
MYS, fot. mat. prasowe
MYS, fot. mat. prasowe
Trwa wysyłanie Twojej oceny...
Ocena: 5.0 z 5. 1 ocen.

MYS to marka stworzona przez Marcina Miętusa, Małgorzatę Fejkiel oraz Łukasza Kota z myślą o wyjątkowych, pewnych siebie kobietach, które lubią zmiany i poszukują oryginalnych i unikatowych dodatków. To buty, które odzwierciedlają charakter swoich właścicielek. Dzięki możliwości wyboru materiałów oraz kolorów użytych do produkcji obuwia MYS, a także łatwo wymiennej biżuterii i szerokiej ofercie dodatków, buty MYS zmieniają się w zależności od nastroju właścicielki i okazji.

Hand made od początku do końca

Firma MYS dokłada wszelkich starań, aby każda para butów odpowiadała wymaganiom najbardziej wymagających klientek. Obuwie jest produkowane z najlepszej jakości skór i materiałów. Tworzą je konstruktorzy, cholewkarze i szewcy, którzy ręcznie naciągają formy, ćwiekują, cieniują, podklejają podeszwę i montują obcasy oraz system mocowania dodatków. Dodatki wykonane są z ekskluzywnych materiałów, takich jak: bawełna, jedwab z kolekcji Dolce & Gabbana, kryształy Swarovskiego, kamienie naturalne, bursztyny w oprawach ze srebra, złota i miedzi - wszystko wprost spod oka stylistów. MYS dysponuje gamą ponad 40 kolorów materiałów, dostępnych zarówno w zamszach, jak i skórach naturalnych i lakierowanych. Buty MYS tworzone są z pasją oraz precyzją. Aby osiągnąć jak najlepszy efekt oraz najwyższą jakość, firma zaprosiła do współpracy projektantów, stylistów, jubilerów oraz rzemieślników.

MYS CLASSIC - ponadczasowa klasyka

Pierwszą kolekcję w dorobku marki - MYS CLASSIC - cechuje ponadczasowość i klasyka oraz wzory, które każda kobieta powinna mieć w swojej szafie podobnie, jak małą czarną. Oczywiście klasyka nie musi oznaczać nudy, ponieważ dzięki wymiennym dodatkom, jedną parę butów MYS można nosić na różne sposoby. Właścicielom marki zależało na stworzeniu miejsca, gdzie kobiety będą mogły zaprojektować i kupić buty jakie lubią, a nie jakie dyktuje panująca w danym momencie moda.

1 2  

Wasze opinie 

Komentarze

Jeszcze nikt nie komentował‚ tego tekstu.