Styl

Nowości kosmetyczne - jesień 2013

Thursday, 07.11.2013 09:00 |  Autor: Marta Prządo | 
Makijaże |  Piękno |  Nastrój się
Jesień w pełni,a wraz z nią mnóstwo nowości kosmetycznych. Co ciekawego oferują nam znani producenci?
Trwa wysyłanie Twojej oceny...
Ocena: 5.0 z 5. 1 ocen.

Szalone cętki

Lakiery Fuzzy Coat Textured Nail Color od Sally Hansen
Cena: ok. 30 zł

Moda na zwariowane paznokcie trwa w najlepsze. Ci, którzy sądzą, że widzieli już wszystko, muszą zweryfikować swoje przekonanie. A to za sprawą nowości od Sally Hansen, jednej z najbardziej znanych i uznanych marek, oferującej produkty do pielęgnacji dłoni, stóp i paznokci, a także kosmetyki kolorowe.

Lakiery Fuzzy Coat, jak sugeruje sama nazwa, mają dawać efekty lekkiego rozmycia lub "puszystości" na paznokciach. Jest to możliwe dzięki różnokolorowym, podłużnym drobinkom zatopionym w bezbarwnym lakierze - w ten sposób imitują włókna tkanin. W rzeczywistości bardziej przypominają wielokolorowe cętki. Lakier można stosować na dwa sposoby: nakładając go jako top na inny, kryjący lakier lub w wersji solo, aplikując około 2 - 3 warstw, by uzyskać wyrazisty efekt.

Do wyboru mamy aż 8 odcieni (m.in. Wool Lite, All Yarned Up, Peach Fuzz, Fuzz-Sea, Fuzzy Fantasty), a wszystkie prezentują się naprawdę interesująco.

Kocie oko w nowej odsłonie

Tusz do rzęs Smokey Eye i kredka do oczu Smokey Eye Kajal od Bobbi Brown
Ceny: 115 zł i 106 zł

Smokey eye to ten rodzaj makijażu, który nigdy nie wychodzi z mody, ale same kosmetyki potrzebne do jego wykonania warto zmieniać i udoskonalać. Dlatego też marka Bobbi Brown przygotowała dla swoich klientek nową linię kosmetyków do makijażu - Smokey Eye - składającą się z dwóch produktów: tuszu do rzęs i kredki do oczu. Na czym polega ich innowacyjność?

1 2 3 4  

Wasze opinie 

Komentarze

Jeszcze nikt nie komentował‚ tego tekstu.