Styl

Pastele – propozycje od Noevision

Monday, 10.02.2014 23:36 | 
Trendy |  Piękno |  Styl
Tęcza delikatnych pastelowych barw zawładnęła tegorocznym New York Fashion Week. Bez wątpienia jest to najmocniejszy trend na sezon wiosna – lato 2014. Marka Noevision doskonale wyczuła modowe tendencje i zaoferowała na ten sezon szeroka gamę obuwia w najmodniejszych pastelach.
Trwa wysyłanie Twojej oceny...
Bądź pierwszym który oceni ten artykuł!

Noevision to marka szczycąca się silną rodzinną tradycją. Jednak tradycja nie oznacza tu także sztampowego podejścia do mody. Marka dba o najwyższą jakość sprzedawanych produktów, dlatego obuwie w dalszym ciągu wykonywane jest w systemie pracy ręcznej. Obecna kolekcja Noevision jest bogata w jasne odcienie żółci, różu, błękitu i mięty, a w tym sezonie postawienie na pastele to klucz do modowego sukcesu.

Początki firmy Noevision sięgają roku 1969 kiedy to Jan Nowak otworzył jednoosobowy zakład rzemieślniczy. W wyniku wzrastającego zapotrzebowania na produkowane obuwie firma bardzo szybko zwiększyła zatrudnienie o nowych pracowników. Ówczesna produkcja przedsiębiorstwa obejmowała skórzane obuwie damskie, w przeróżnych fasonach. Bogate doświadczenie właścicieli oraz ich wiedza na temat produkcji obuwia doprowadziła do szybkiego rozwoju firmy. Nowy rozdział rozpoczął się w 2005 roku, gdy firmę przejął syn Michał Nowak. Dzięki jego ogromnej kreatywności i pasji tworzenia, obuwie marki Noevision dziś, to synonim wyjątkowego stylu i elegancji.

Wasze opinie 

Komentarze

Jeszcze nikt nie komentował‚ tego tekstu.